Říjen 2011

Je divné, že se tě chci dotknout?

30. října 2011 v 18:02 | Misha |  Narusasu - komixy
Tak milí a drazí rozhodla jsem se, že asi začnu překládat komixy, nevím, co mě to popadlo, ale stalo se to asi takhle včera jsem neměla co dělat takže jsem hledala různě po internetu, až jsem našla jednu takovou stránku, no pak už šlo všechno samo, nápad byl na světě. Protože je tohle můj první přeložený komix, budou tam asi nějaké chyby, doufám, že si to uvědomujete, ale snažila jsem se. Tak doufám, že se vám bude líbit. Jo a jedno takové mále upozornění, tohle je YAOI, takže to nedoporučuju těm, kteří ho nemájí rádi.Trápení, smutek, záhady a k tomu všemu jeden velký problém jménem Láska!!!3: City

28. října 2011 v 19:50 | Misha |  Trápení, smutek, záhady a k tomu všemu...
Tak lidičky, tady máte třetí díleček, jak už jsem zmiňovala na konci druhé části, tak se trochu posunem, a tak tomu v tomhle dílu i je, dokonce tak přibyde i nová postava, tak se těšte, upíra jsem v téhle části moc nezmiňovala, to si chci nechat až na příště. Trochu se taky posune vztah mezi Hinatou a Narutem, ale to bude jenom kratičká scénka, protože tato povídka je hlavně o páru Sasusaku, jo a Sai bude nabalovat Ino, uvidíte, jak to dopadne. Tak se bavte.
Oznámení

15. října 2011 v 17:37 | Misha
Lidičky sorry za mojí nepřítomnost, ale ve škole toho mám fakt docela hodně, no je to Obchodka, čemu se divit, takže v poslední době vůbec nic nestíhám, povídku mám už skoro hotovou, ale ještě nevím, kdy jí zveřejním, takže se pak nedivte, že to bude třeba až za měsíc. To je zatím všechno a když už to tady tak flákám, tak jsem vám tu přidala alespoň nový díl Naruta. Tak to už je fakt všecjo a ještě jednou gomen.