Listopad 2012


Akuma 3: Falešné vzpomínky

29. listopadu 2012 v 22:59 | Misha |  Akuma
Ahoj všichni, tak jsem tu dala 3. Díl, dneska se dozvíte, proč se Akuma představil, jako bratr Sakury. Hezké čtení.Akuma 2:Následky

17. listopadu 2012 v 15:40 | Misha |  Akuma
V tomto díle uvidíte, jaké Sakura ponese následky za vyvolání Akumy. Tady je další díleček, doufám, že se vám to zatím líbí.Akuma 1: Setkání

15. listopadu 2012 v 23:03 | Misha |  Akuma
Všechny vás zdravím. Napadl mě jeden takový nápad, je sice trochu ztřeštěný, ale to nevadí, já mám střeštěnosti docela ráda. Chtěla jsem vymyslet nějakou novou povídku. Jednou jsem si četla takovou mangu, která mě velice zaujala(ta manga se jmenovala Akuma no Eros), a tak mě napadlo, že bych jí mohla napsat ve formě povídky. Doufám, že se vám bude líbit.

Věková kategorie: +16
Žánry: mysticismus, romantika, drama, ecchi, shoujo, fantasy

Hlavní postavy: Sasuke (Akuma), Akuma = Ďábel - nejvyšší demon podsvětí, vystupuje tam pod jménem Akuma, nikdo mu tam jinak neříká, na Zemi vystupuje pod jménem Sasuke. Všichni démoni v podsvětí ho poslouchají na slovo, protože z něj de nepředstavitelný strach. Živí se dušemi lidí. Postupně se zamiluje do Sakury, která ho vyvolá a bude po něm chtít splnit přání, ale ona neví, že Sasuke(Akuma), jí místo přání, bude chtít vzít její duši, ale pak změní názar, protože ze Sakury cítí, že je to ještě panna, pak se ovšem dohoda začne ubírat zcela jiným směrem…

Haruno Sakura - mladá štředoškolačka, která je tajně zamilovaná do Naruta, vyvolá Akumu (však vy víte, kdo to je XD), nakonec nepříde o svou duši, Sasuke jí bude neustále svádět, tak, až se do něho zamiluje.

Uzumaki Naruto - nejoblíbenější kluk na škole, je chytrý a vyniká ve všech sportech, později Sakura zjistí, že je to anděl. Sakura si ze začátku není jistá, jestli k ní naruto něco cítí, ale pak se ukáže, že je do ní ve skutečnosti zamilovaný taky.

Pozn. Takže děcka v téhle povídce jsem chtěla udělat jednu takovou vyjímku, a to takovou, že jsem chtěla z Naruta udělat úplně jiného člověka, než kterého všichni znají ze známého anime. Řekla jsem si, že nemusí být pořád jenom za idiota, no ve skutečnosti já ho za něho ani nepovažuju, protože se chová, tak, jak uzná za vhodné a dělá si, co chce, takové lidi já obdivuju, i když jsou to třeba jenom kreslené postavy.
V téhle povídce bude ještě jedna vedlejší postava, no spíš hlavní, která se tam bude vyskytovat poměrně často, je to Itachi. Udělala jsem z něho Sasukeho sluhu, ze začátku z něho bude pořád vrána, ale pak ho Sasuke za odměnu promění na malého kluka, a skoro na konci téhle povídky na štředoškoláka. V tého povídce nejsou Itachi a Sasuke sourozenci, a navíc je Itachi mladší. Sasuke zachránil jeho duši, když byl zabit lidmi a dal mu řeč. Kdo by nepochopil, tak Itachi byl za života vrána, proto takhle vypadá i v posmrtném životě. Itachi se bude chtít stát, tak stejně silným démonem, jako Sasuke.
Myslím, že děj vám radši říkat nebudu, protože bych to musela rozvádět asi na další tři nebo čtyři stránky, je to totiž hodně rozsáhlé a má to mnoho zápletek.


Trápení, smutek, záhady a k tomu všemu jeden velký problém jménem Láska!!!1: Vina 2/2

15. listopadu 2012 v 22:49 | Misha |  Trápení, smutek, záhady a k tomu všemu...
Sorry lidi, mám nějak pokažené rubriky, takže sem dávám 1. díl Trápení znovu...je to druhá část...