Leden 2014


The sweet ignorant 1: Starost

25. ledna 2014 v 15:09 | Misha |  The sweet ignorant
Zdar děckáááá…mám pro vás novinku….vymyslela jsem novou kapitolovku na pár Sasusaku…víte, jak jsem na ní přišla? Mno…prostě jsem se najednou v noci vzbudila a napadla mě vznešená myšlenka…asi si myslíte, že jsem blázen…Ale já mám prostě ráda divné věci…tak doufám, že se vám nová povídka bude líbit. Dneska vám sem dám alespoň recenzi a kousek povídky. Přeju hezké čtení. Usmívající seUsmívající seMrkající


Postavy: Uchiha Sasuke (18) - umí pevně stát na nohou, ale je nepředvídatelný. Je zamilovaný do své mladší sestry Sakury.
Uchiha Sakura (16) - mladší sestra Sasukeho a Itachiho . Je optimistická a veselá…ale žije v nevědomosti.
Uchiha Itachi (23) - nejstarší ze tří sourozenců. Je to takový pohodář…umí udržet tajemství, ať už je jakékoliv. Taky sehraje svou roli (nechci moc prozrazovat).

Tohle jsou ty nejhlavnější postavy, určitě jich tam bude víc, ale mně se to nechce zbytečně rozepisovat, bylo by to nadlouho, ale z povídky se o dalších postavách dozvíte víc.


Recenze: Uchihové adoptovali Sakuru, když jí byly dva roky. Rozhodli se, že o tom růžovovlásce neřeknou, protože už jí všichni berou za vlastní a Sasuke dokonce více, než je zdrávo. Sakura žije v nevědomosti a vede šťastný život, i když má jen pár přátel. Sasukeho city k Sakuře jsou čím dál silnější a on už nemá dál sílu je skrývat…jednoho dne už se neudrží a…(já vím, asi mě za to budete nenávidět, ale neřeknu vám to, protože to už bych prozradila moc Xp). Jak se Sakura zachová, až zjistí, že je do ní Sasuke zamilovaný? (pozn. ona ještě nebude vědět, že ve skutečnosti nejsou sourozenci) A co udělá, až zjistí, že je adoptovaná?Itachiho přetvářka 7: Divné pocity

10. ledna 2014 v 12:33 | Misha |  Itachiho přetvářka
Ahojky...tady je další dílek, doufám, že se vám bude líbit. Usmívající seUsmívající seMrkající