You will be mine 1/3

24. září 2015 v 19:44 | Misha |  Sasusaku - jednorázovky
Nazdárek všichni...po dlouhé předlouhé době se Vám opět hlásím a to s jednorázovkou na Sasusaku. Moc se omlouvám, že jsem sem nepřidala něco dřív, nebyl vůbec čas. Doufám, že si čtení téhle povídky užijete. Jo a ještě jedna poznámka, mé pervérznosti si vůbec nevšímejte :D...Usmívající seUsmívající seMrkající

Sakura Haruno (16) - středoškolačka, velice stydlivá, ale taky si umí říct svůj názor na určitě věci nebo na určitě osoba (:P neee vůbec tím nemyslím Sasukeho :D)
Sasuke Uchiha (21) - divoký, vášnivý...jde si za svým, a vždy dostane vše, po čem touží nebo co si zamaneBylo pondělí ráno, přesněji tedy 6:30 a já bohužel zase musela vstávat do školy. "Božee". Zívla jsem si a pořádně se protáhla. Vůbec se mi nechtělo z mé měkké postýlky vylézat, ale neměla jsem jinou možnost, asi to bylo tím, že jsem samu sebe nikdy nechtěla vidět přijít pozdě, nebo možná tím že školu beru až moc vážně. Opravdu se mi nad tím přemýšlet nechce.
Přišla jsem ke skříni a zvolila černé skinny džíny k tomu červené tričko a na to ještě decentní černou vestičku. Sešla jsem po schodech do koupelny, vyčistila si zuby a opláchla obličej. Nanesla trochu BB a řasenku…moc jsem se nemalovala a tohle mi bohatě stačilo, nikdy jsem neměla zapotřebí se líčit víc, jak většina holek v dnešní době. Samotné se mi to hnusilo. Přišla jsem do kuchyně, nachystala si svačinu a v klidu posnídala. Na snídani jsem si udělala toasty, je to rychlé a navíc to dobře chutná, nic co bych nezvládla. Kolem 7:00 jsem šla do školy. Bus mi jel nějak 7:10, vzhledem k tomu, že jsem to měla blízko k zastávce, jsem to úplně v pohodě stíhala.


Ve škole

Když jsem pomalými loudavými kroky od zastávky přišla do školy, ve vestibulu už mě čekala moje nejlepší kamarádka Ino, se kterou se bavíme prostě o všem, ale naneštěstí nechodíme do stejné třídy, docela mě to štve. Kvůli tomu, že jsem tak stydlivá, mi moc lidí nerozumí, až na Ino samozřejmě. Kluci o mě taky zrovna nejeví zájem, ale není to kvůli tomu, že bych byla nějak škaredá, no popravdě nemyslím si o sobě ani, že jsem hezká, i když Ino mi tvrdí furt, že jsem crazy, když se tak podceňuju, ale nechci se s ní hádat, takže jí to nevyvracím. Ale teď bych se vrátila zpět ke kluků, prostě se moc stydím na to, abych nějakého oslovila, a když už na to přijde, tak se s ním neumím bavit.

Dneska byla ve škole nuda, jako obvykle, naštěstí to uběhlo rychle a já jdu konečně domů. Nevím, proč, ale rozhodnu se domů jít pěšky, celé 4 kilometry, no já se asi nepoznávám, ale mně to neuškodí, je to jen zdravá procházka. Cestou jdu kolem jedné uličky, kde zrovna nepanuje dobrá pověst, protože tam jsou podle některých lidí chuligáni, kteří přepadávají nic netušící kolemjdoucí. Ale já tomu nevěřím, podle mě jsou to jenom povídačky. Pochody myšlenek, které mi bloudily v hlavě, najednou vyrušil zvuk kroků za mnou, ale nevšímala jsem si toho, třeba ta osoba měla jen stejnou cestu, nebo pravděpodobně zabočí na dalším rohu, který byl před námi. Ale i přesto, že jsem tím místem prošla, kroky za mnou neutichaly. V duchu jsem začínala panikařit, no na venek jsem se snažila vypadat klidně a vyrovnaně, ale nervozita stoupala, začal se mi zvedat krevní tlak a pociťovala jsem v sobě značnou dávku adrenalinu. Nedalo mi to a musela jsem se za sebe otočit, když jsem to udělala, zjistila jsem, že ta osoba je muž, poznala jsem to podle stavby těla, do obličeje jsem mu neviděla, protože ho měl zakrytý kapucí. Měla jsem v mysli jednu věc: "Musím utéct." Moje nohy se začaly samovolně pohybovat tak, až se daly do běhu, tolik strachu a vzrušení zároveň jsem ještě nikdy předtím nepocítila. K mému překvapení jsem se podivila, protože jsem v běhu nikdy moc nevynikala, no právě teď jsem byla rychlejší, než kdy předtím, myslím, že má na tom podíl pořádná dávka strachu. I když jsem utíkala, jak nejlíp jsem mohla, po chvíli mě muž začal dohánět. Srdce jsem měla až v krku, puls byl nepravidelný tak stejně, jako můj dech. Než jsem se nadála, ze zadu mě chytily dvě velké ruce. Snažila jsem se bránit a vytrhnout se muži ze spárů, ale čím víc jsem se bránila, tím větší jsem měla pocit, že je to zbytečné, jediné, na co jsem se zmohla, bylo to, že jsem neznámému strhla kapuci. V ten moment, kdy jsem se zahleděla do jeho tváře, nemohla jsem spustit zrak z pronikavých, černých očí, dokonalé tváře a polodlouhých havraních vlasů, které byly nerovnoměrně sestříháné, ale přesto všechno mu tvořily dokonalý účes, byl jako umělecké dílo, bez jediné chybičky, ale přesto všechno mě strach a napětí neopouštěly.

"Hele honey, něco ti povím…" přitáhl si mě k sobě blíž, cítila jsem jeho horký dech na krku, úplně jsem ztuhla: "Pokud budeš hodná holka, tak slibuju, že se ti nic nestane."
"A-a pokud n-ne?" odhodlala jsem se zeptat svým tenkým, vyděšeným hláskem
"Hm…pokud ne, tak z tebe vyšukám duši baby…a věř mi, že to budu dělat tak dlouho, dokud mi neřekneš "chci to ještě"."
Jeho výraz mluví za vše, myslí to vážně…když jsem se mu znova zahleděla do očí, rozhodně to nebyly oči, které lhaly, to jsem věděla jistě.
"To-tohle bych nikdy ne-neudělala." řekla jsem stále celá roztřesená, no pevně rozhodnutá mu říct svůj vlastní názor
"A copak honey, to že bys nebyla zlobivá nebo to, že bys mi neřekla "chci to ještě" tvým tenkým, sladkým hláskem?" moc dobře věděl, co mám na mysli, ale schválně dělal hloupého, aby mě mohl ponížit
"Já…" odmlčela jsem se, ale učinila jsem rozhodnutí, že ho nenechám, aby se mnou takhle mluvil "Jsi opravdu nechutný, takhle se s holkou nemluví…"
"Jo, ale tebe to vzrušuje…"foukl mi do ouška jemně mi ho skousl, v tu chvíli jsem ucítila, jak kdyby mnou projelo nejméně 100 000 woltů, nic takového jsem ještě necítila "Nemám pravdu babe?"
"Ty…" nahodila jsem naštvanou grimasu "Proč to musím být zrovna já? Na ulici je plno mnohem hezčích holek. Utíkej si za jinou, určitě by tě přivítaly s otevřenou náručí."
"To nejde baby…už mám tebe a navíc tě sleduju už delší dobu, ten tvůj sexy zadek…" odmlčel se, těsně si mě přitáhl k sobě a přejel mi rukou po mém pozadí "Tvoje prsa." jeho ruce se přemístily k mým ňadrům a trochu víc je zmáčkl…byla jsem na pokraji sil a vydala ze sebe tlumený stén "Ahh…" byla jsem červená jako rajče, nicméně on to zpozoroval a škodolibě se usmál "A nakonec tvůj kurevsky sexy hlas…" otočil si mě k sobě a dravě mě začal líbat, zpočátku jsem se bránila a bušila do něj svýma malýma pěstička, ale po chvíli jsem si uvědomila, že je to zbytečné a usoudila, že s tím nic nezmůžu, navíc mi bohužel připadalo, že se mi to líbí, nic takového jsem ještě nezažila, každý jeho dotyk mě strašně vzrušoval. Nevím proč, ale taky jsem se zapojila, naše jazyky do sebe narážely a kroužily kolem sebe, nevím, kde se to ve mně vzalo, byla jsem nad sebou překvapená no zároveň šokovaná. Po chvíli jsme se od sebe odpojili pro nedostatek kyslíku. V tu chvíli jsem si uvědomila, co jsem udělala, připadala jsem si, jako nějaká kurva, co jde s každým. Tohle se nesmí nikdo dozvědět.
"Vidíš honey, líbilo se ti to, kurevsky se ti to líbilo. To nezapřeš." nahodil frajerský úsměv, bylo mi blbě ze mě samotné, opravdu jak jsem vůbec něco takového mohla udělat. Opět se ke mně natahoval, a chtěl mě zase políbit, ale prudce jsem ho od sebe odstrčila.
"Dej mi pokoj…jsi snad nějaký stalker?" snažila jsem se být silná, ale ať jsem se snažila jakkoli, tak to prostě nešlo, zamlžilo se mi vidění a v ten moment mi po tváři začaly téct velké kapičky slz, rukama jsem si zakrývala obličej, abych mohla ten pláč zakrýt, takže jsem zrovna neviděla, jak se ten blonďatý parchant tváří, ale určitě má radost z toho, co mi způsobil.


Sasukeho pohled

Když jsem viděl jak se rozbrečela, něco se ve mně zlomilo, a chtěl jsem ji za každou cenu obejmout, ale nakonec jsem to neudělal, přece jenom jsem si chtěl zachovat tvář drsňáka, přísahám, kdyby jsme ještě chvíli pokračovali, tak bych jí přehnul rovnou tady, je tak kurevsky sexy a dokonalá. Rozhodl jsem se, že jí pro dnešek nechám, ať se z toho trochu vzpamatuje, ale zítra už tak hodný nebudu. Přišel jsem k ní blíž a oddělal jí ruce z tváře, kapičky slz, které jí po tváři volně stékaly, jsem usušil svými rty, vykulila na mě ty její krásná kukadla, zřejmě jí to překvapilo, miluju tuhle její reakci, vlastně miluju všechny její reakce. Asi toho budu litovat, ale rozhodl jsem se k jedné věci.
"Jsem Sasuke. Jaké je tvoje jméno baby?" nevím proč, ale nějak mile jsem se na ní usmál
"K čemu ti to bude a ani jsem nepotřebovala znát ani to tvé *fňuk*. Proč si mi ho řekl?"
V tu chvíli mě napadla skvostná odpověď, nemohl jsem si pomoct, naklonil jsem se k jejímu uchu a zašeptal: "To aby si věděla, čí jméno máš křičet v posteli honey." po té jsem od ní odstoupil o pár kroků, miluju ten výraz, když se holka stydí, a ten její tomu právě teď nasvědčoval: "Dostala jsi odpověď baby, takže by bylo spravedlivé, kdybys mi radši odpověděla na mnou otázku, pokud ovšem nechceš nést následky." asi jsem fakt hajzl, protože tuhle konverzaci jsem si náramně užíval
"Ja-jaké následky?" zeptala se svým slabým a koktavým hláskem, bože jsem celý tvrdý z toho, když pomyslím na to, že právě ten její hlas uslyším v posteli, až jí to budu dělat vášnivě, chtivě a nekompromisně a jí nebude zbývat nic jiného, než slastně vykřikovat moje jméno, ta představa, nevím proč se tak držím zpátky, přeju si z ní právě teď strhnout to proklaté oblečení a prozkoumat každý kousek toho jejího dokonalého těla.
"Můžu ti to ukázat svými dotyky, jestli chceš." nemohl jsem se ubránit téhle poznámce, ta sebou jenom trhla a vyplašeně ustoupila o krok: "Takže to jméno honey?" vypadalo to, že chvíli váhá, ale věděla, jak by to dopadlo, kdyby mi nevyšla vstříc "Sa-Sakura." sakra, co to je za jméno, tak zatraceně sexy a libozvučné, čím mě tahle kráska ještě dokáže překvapit?
"Hm…takže Sakura…moc dobře si pamatuj, že se přede mnou neschováš, ani neutečeš, a rovnou zapomeň na to, že zavoláš poliše, zapřel bych to a tebe by považovali za blázna, rozumíš?"jenom sklesle přikývla, musel jsem jí varovat, jinak to nešlo, svým způsobem mi jí bylo líto a mrzelo mě, že jsem jí tak ubližoval, ale musel jsem jí prostě mít, ona je jiná, než ostatní, konečně jsem našel to, co jsem hledal, a nenechám si ujít tuhle šanci, za každou cenu, musí být moje, jenom moje: "A mimochodem baby…" zvedla hlavu a svůj pohled upřela na mě "You will be mine. Zapamatuj si to." ještě jsem k ní přišel a věnoval jí letmou pusu na tvář, pak jsem si šel po svých.


Sakuřin pohled


Tak z tohohle se budu hodně dlouho vzpamatovávat, jak si to tento chlapec vůbec představuje? Nahání mi strach. Doufám, že jenom blafoval a já už ho znova neuvidím, nicméně vzbuzoval ve mně něco, co ještě nikdo, takový pocit jsem ještě nikdy předtím nezažila. Ne Sakuro…nesmíš na to myslet, teď se dáš do kupy, pohneš se z místa a půjdeš domů, jako by se nic nestalo a pro jistotu, už tudma chodit nebudeš, aspoň tak se vyvaruješ tomu, abys ho potkala.

Když jsem přišla domů, byla tam jen mamka, taťka byl stopro v práci. Když mě mamka pozdravila, věnovala jsem jí jenom nepřítomný pohled, určitě si myslela něco v tom smyslu, že je to jenom má pubertální nálada, ale na druhou stranu možná bylo lepší, že si to myslela, ani za nic se nesmí dozvědět, co se dnes stalo, jediný komu bych to možná mohla říct, je Ino, ta mě určitě pochopí, ale musím si to promyslet.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michyseji Michyseji | Web | 26. září 2015 v 4:09 | Reagovat

teda to je ale super :D prosím čo najskôr daj pokračovanie neviem sa dočkať už dlho som čakal na takúto poviedku :D

2 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | 26. září 2015 v 10:26 | Reagovat

tak to je total v prdeli fakt ten sasuke lol

3 Koko~Chan Koko~Chan | E-mail | Web | 26. září 2015 v 11:06 | Reagovat

Ten Sasuke je teda, kdyby mi někdo řekl baby tak bych ho snad zabila, jinak pěkná povídka těšim se na další díl.

4 Misha Misha | E-mail | Web | 26. září 2015 v 11:26 | Reagovat

[1]: díky, nebudeš čekat dlouho :)

[2]: jak to myslíš? :D

[3]: chtěla jsem zkusit i jiného Sasana, mně se tak líbí popravdě ;)

5 Daisy Daisy | Web | 26. září 2015 v 16:19 | Reagovat

Páči sa mi, že píšeš oba pohľady a aj to, že Sasuke je iný...a dobre iný :D

6 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | 26. září 2015 v 19:52 | Reagovat

[4]: prostě totoal v prdeli

7 Misha Misha | E-mail | Web | 26. září 2015 v 20:28 | Reagovat

[6]: tak nemusí to být pořád jenom takový Sasuke jakého znáš z anime...je to povídka a naštěstí si můžeš povahu změnit...a já o něm nechci psát pořád stejně ;)

8 Michyseji Michyseji | Web | 26. září 2015 v 23:56 | Reagovat

[4]:  vážne ? Ja som už taká zvedavá prosím čo najskôr sem daj pokračovanie naozaj som zvedavá čo bude ďalej :D

9 Azmaija Azmaija | 27. září 2015 v 19:59 | Reagovat

Prosím prosím co nejdřív nevej díl :3..Jo a kdy přidáš The sweet ignorant?

10 Misha Misha | E-mail | Web | 27. září 2015 v 22:42 | Reagovat

[9]: neboj bude ;)...to jeste nevim...mam toho docela hodne rozepsaneho ;)

11 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | 28. září 2015 v 18:41 | Reagovat

[7]: však proto říkam total v prdeli bo se mi takhle líbí

12 Misha Misha | E-mail | Web | 28. září 2015 v 19:02 | Reagovat

[11]: tak to jo :)

13 Pariah Pariah | Web | 3. října 2015 v 9:52 | Reagovat

fuuha velice dobrý díl, líbí se mi Sasukeho povaha :)

14 Misha Misha | E-mail | Web | 3. října 2015 v 13:25 | Reagovat
15 Aki Aki | E-mail | Web | 7. října 2015 v 20:03 | Reagovat

Wau mega luxusní dielik idem okamžite na pokračko.

16 Misha Misha | E-mail | Web | 9. října 2015 v 16:02 | Reagovat

[15]: mam radost;)

17 Kami 1 - Miška, Kami 2 - Kikuš Kami 1 - Miška, Kami 2 - Kikuš | 5. května 2016 v 21:21 | Reagovat

Jéééj. Krásne si to napísala. Veľmi sa mi to ľubká a už sa vrhám na ďalší diel. :-D

18 Misha Misha | E-mail | Web | 22. května 2016 v 20:21 | Reagovat

[17]: jsem moc ráda že se ti to líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama