You will be mine 3/3

10. října 2015 v 0:01 | Misha |  Sasusaku - jednorázovky
Nazdárek...tady Vám přidávám poslední část. Předem varuju...je to strašně pervérzní...takže na vlastní nebezpečí :D Doufám, že se Vám to bude libit. Usmívající seUsmívající seMrkající
"Welcome to my home, baby." když se tady kolem rozhlédnu, je to tu docela prostorné a přepychově vybavené, rozhodně jsem ho netypovala na člověka, který by žil v něčem takovém.
"I hned mě z tudma pusť…tohle je únos."
"Opravdu, tak proč si nastoupila dobrovolně do toho auta sweety?" ušklíbne se a očima mě sjede od hlavy až dolů.
"To to…" cítím, jak chytám do tváře mírně růžový odstín, určitě si toho všiml
"Hm…stále čekám na tvou odpověď honey." zachraptí a mně přejede mráz po zádech, protože zas cítím jeho dotyk, když si mě jeho ruce k němu přitáhly a po zádech sjížděly až na můj zadek, který pevně stisk. Nevím jak, ale nějak jsem mu vlepila facku. Jeho obličej ucukl silou na stranu. Když se otáčel, chtěla jsem mu dát ještě jednu, ale jeho silná paže mi velice hbitě tu ruku zadržela, měl pevný stisk, takže už jsem dál neměla šanci.
"To už by snad stačilo." jeho mimika se pokřivila, byl naštvaný. Chytl mě za ruku a táhl mě do jeho pokoje, s jeho silou jsem se nemohla rovnat, připadala jsem si jako hadrová panenka, jen co zavřel dveře od své místnosti, silou mě přitlačil ke zdi a svou levou rukou, kterou mě držel za zápěstí mi dal za hlavu a s druhou rukou udělal to samé.
Jedna ruka mu bohatě postačila na to, aby mé tenounké ručičky držel nade mnou stlačené ke zdi a jeho druhá ruka se začala pohybovat po mém pasu.
"Tak už si to přiznej babe…" zašeptá mí vzrušeným tónem do ucha, opět cítím jeho teplý dech, rozlévá se mi po celé tváři, po chvíli se odtáhne, aby se mi podíval do očí
"S ss čím?" zeptám se ho s nechápavým výrazem ve tváři. Jsem v pasti.
"Přiznej se, že tě přitahuju a jak ti mé dotyky dělají dobře Sakuro." opět si zmapoval tělo komplet od zhora dolů
"To to bych ale lhala." ani sama nevím, co je pravda, nevyznám se v sobě, jsem zmatená a vystrašená, jediné co teď vím je to, že předemnou stojí tenhle nadpozemsky sexy kluk.
"Ne...lžeš mi teď baby…a já nemám rád, když lidi lžou, vždycky mě to nasere." chytne mě za ruku a hodí na postel, jsem v koncích...


Sasukeho pohled

Konečně, konečně jí mám jenom pro sebe. Už se fakt neudržím. Nakloním se nad ní, ruce jí položím vedle hlavy. Oh shit, ty její kukadla…úplně mi z ní ztvrdlo péro. Viděl jsem v jejích očích strach, ale nebyl to takový strach, jako včera…bylo v tom něco jiného, chtěl jsem vědět co.

"Co se děje baby?" zadíval jsem se jí hluboko do očí, ale ona svůj pohled odvrátila, ale nakonec odpověděla"Mám z tebe strach Sasuke, a navíc, nechci mít svoje poprvé s někým, kdo mě ani nemiluje." po tomto se moje sweetheart rozplakala, kurva fakt mi vadí, jak se k ní chovám, ale pravda je, že jsem do ní zamilovaný, a už je to delší doba. Od doby, co se Saiovi začala líbit jedna buchta, myslím, že se jmenuje Ino, ukazoval mi ji na fotce, podle Saie její best friend a já poprvé uviděl na tohle krásné stvoření, které na té fotce bylo s ní, myslel jsem jen na moment, kdy si jí osvojím. Jen, neznal jsem její jméno, protože ten blb Sai si ho nepamatoval, tak jsem se musel jak kokot ptát.
"Ale Sakuro, já už tě miluju delší dobu, už delší dobu tě sleduju." a kapičky slz, které jí stékaly po tváři, jsem si jí usušil svými rty, vykulila na mě ty svá smaragdová očka, mohl jsem se do nich vpíjet donekonečna, ale stejně bych se jich nikdy nenabažil.
"Cože jsi to právě teď řekl, je to pravda?" vidím, že je v šoku, ale ani se jí nedivím, nevypadalo to, že bych k ní prokazoval od včera nějaké hlubší city, ale teď jí ukážu, co v sobě držím.
"Nikdy bych o tom nežertoval ty hlupáčku." opřu se o její čelo a jemně zavadím mým nosem o ten její, mile se na mě usměje, uklidnila se
"Opravdu?" zeptá se mě pro jistotu ještě jednou, opravdu miluju, když se mě s tím svým nevinným kukučem zeptá, tolik mě to rozpaluje, ale zároveň stojí nervy, abych z ní nevyšukal mozek
"Už mě netrap babe…myslím to vážně." nedokázal bych jí lhát
"Dobře věřím ti…, ale je tady jedna taková věc…já...ehm…no…ještě nikdy jsem…"
"Chápu…neboj honey, budu něžnej." pohladím jí po vlasech a na čelo jí věnuju letmou pusu, pak pokračuju na nos a nakonec začnu líbat její rty, mezitím si vyvleču bíle tričko, co mám na sobě, ale pořád jí nepřestávám líbat. Líbame se do doby, než nám nedojde kyslík, umí to kurevsky dobře, pak se od jejich rtů odtáhnu a pokračuju polibky, po kterých zanechávám vlhkou stopu na krku. Mé ruce jsem přemístil na její žebra a v ten samý moment, co jsem jí líbal krk, jsem jí její vyzývavý nátělníček roztrhl na dva kusy, a odhodil někde do rohu pokoje. Ah kurva…ta podprsenka, můžete mi do hajzlu někdo vysvětlit, proč má na sobě bílou krajkovou podprsenku? Cítím, že moje erekce je čím dál tím větší. Je mi líto, ale ta podprda musí taky dolů.
"Sasuke…to…" pohladím jí po tváři
"Neboj, zlato, si krásná, nemáš se za co stydět." bože jak já miluju, když se červená, vyvolává to ve mně takový zvláštní pocit a nutí mě to pokračovat, čím dál rychleji. Jedním pomalým pohybem z ní sundám podprsenku, musím se hodně krotit, abych ji jí neserval, naskytuje se mi nevídaný pohled na její dokonalé 3-jky, levou bradavku chytím do jedné ruky začnu jí olizovat a pravou masíruju druhou rukou. Vydává tlumené stény, mám radost, že téhle kočičce dělám tak dobře, dobře je na čase udělat další krok...


Sakuřin pohled

Netušila jsem, že Sasuke umí být takový. Teď už asi vím, co je to za pocit, co jsem při něm měla, i přesto že se stydím, a nevím co se děje, tak jsem do tohoto člověka bezhlavě zamilovaná. Jeho dotyky způsobují uvnitř mě elektrické výboje, které otupují mé smysly, jeho hlas se mi dostává do hlavy a přitom nemusí ze sebe vydat ani jedinou hlásku. Poznala jsme na něm, že není ani kapku nervózní, je hodně zkušený a rozhodně ví, co dělá. Když mi hryzl do jedné bradavky, myslela jsem, že umřu rozkoší, celá jsem se napla. "Ahh Sasuke…" Chytl mě za pas a z jedné bradavky si postupně budoval mokrou cestičku k té druhé s ní udělal to samé.
"Jaké to je baby?" hned co se mě zeptal, navlhčil si rty jazykem a sklonil se ke mně pro polibek, tentokrát mi tam strčil i jazyk, hráli spolu neúprosnou hru, kroužily kolem sebe, najednou jsem začala cítit opravdu zvláštní vlhký pocit tam dole. Myslím, že je to, to čemu se říká být vzrušená. Po chvíli se přesune na krk a líbá mi ho, pak zajede jazykem k ušnímu lalůčku, k mému nejcitlivějšímu místu na těla, jak jsem si stačila všimnout. Opravdu mě má prokouklou. Chvílí mi tam krouží svým hbitým jazýčkem a nakonec ho jemně skousne, opět to nevydržím a slastně vzdychnu. Hned po oušku, postupně sjede k mému krku, zanechává vlhké stopy, na jednom místě u klíční kosti se pozastaví a udělá mi tam cucflek.
"To aby všichni věděli, že si moje babe." jenom kývnu hlavou a usměju se na něj, nejsem schopna ze sebe vydat ani hlásku, stydím se, jednou se za to fakt zabiju. Svou levou rukou opět masíruje jednu z mých kamarádek a volnou rukou mě pohladí po stehně. Nevím proč, ale nějakým nedopatřením mám na sobě totiž jenom kalhotky. Dalším zajímavým a stále neprozkoumaným místečkem pro něj, je moje bříško. Dvěma prsty od krku mi opravdu pomalu sjíždí až k pupíku, tam se zastaví, pak udělá to samé, akorát s jazykem. Dělá to opravdu mučivě pomalu. Nevím proč, ale nevědomky vyslovím jeho jméno.
"Sasuke…" řeknu tak s zoufalým obličejem a vzrušeným hlasem, že by si toho všiml snad i slepý, ten se na mě jenom ušklíbne a špičkou jazyka mi zajede do pupíku a cucá mi ho krouživými pohyby, dává si opravdu záležet, avšak netrvá dlouho a jeho netrpělivá ruka směřuje k jinému místu, k lemu mých bílých krajkových kalhotek, jakmile se prstama zahákne o jejich lem, zděšeně se posadím a snažím se dát jeho ruku pryč.
"Sasuke…já já mám strach." jednou svou rukou pustí lem mých kalhotek a přesune jí na mou volnou ruku, pevně ji stiskne a začne mi jí zasypávat polibky a následně mi olízne konečky prstů.
"Už jsem si řekl honey, že se nemáš čeho bát, jestli se ti to nebude líbit, můžu kdykoli přestat, stačí říct." to jsou přesně slova, která jsem potřebovala slyšet, uklidnily mě
"Ne…ne chci, abys pokračoval, už ti nebudu nijak bránit." sklopím pohled, nejsem schopná se mu podívat do očí.
"Ty hlupáčku…jsi opravdu roztomilá. Podívej se na mě." mou bradu vezme mezi palec a ukazováček a nakloní můj obličej k jeho, znovu mě začne líbat, ale tentokrát je to jiné, něco jako něžné políbení? Ano to je správná definice.
"Teď si lehni zlato, ať ti můžu udělat dobře." jazykem si navlhčí rty a od prstů na nohách si dělá vlhkou cestičku, až k vnitřní straně stehna. Další citlivé místo, sakra. Po chvíli se nade mě nad kloní a tentokrát mi stáhne kalhotky jednou rukou. "Jsi opravdu vlhká Sakuro, tvoje kundička je pro mě dokonalá." Doplní nemravnou poznámku. "Mohl by sis mě prosím ušetřit těch poznámek Sasuke? Nejsem zvyklá, že by mi tohle nějaký kluk říkal." řeknu tiše a celá v rozpacích, odvrátím od něj svůj pohled, abych vypadala, že jsem pro něj tak trošku nedostupná.
"Nevím proč by ti to mělo vadit, jenom ti lichotím honey. Jsi krásná, tak se přestaň pořád tak podceňovat. A navíc mám takový dojem, že mi zase lžeš, ve skutečnosti tě to vzrušuje že?" hodí na mě pohled těma jeho sexy pomněnkovýma očima a šibalsky se na mě usměje.
"To-to…" než stihnu něco říct na svoji obhajobu, nečekaně mi tam dovnitř strčí jeden prst, který zasouvá pomalu dolů a nahoru, ale postupně začne zrychlovat, neudržím se a začnu nekontrolovatelně sténat.
Přiblíží se k mému uchu a zašeptá mi "Jsi úzká honey, jenom doufám, že mi ho nerozdrtíš, až ti ho tam pomalu strčím." po té do něj foukne, ale nepřestává končit ve své činnosti se svým šikovným prstíkem, který mi dělá tak dobře, po sléze přidá další, dělá mi tam vevnitř takové pohyby, které bych mohla přirovnat ke stříhání nůžek, nakonec přidá i třetí. Volnou rukou mi začne masírovat poštěváček, ale to už nevydržím, prohnu se v zádech a v momentu dosáhnu něčeho, čemu se říká orgasmus. "Ježiši." vyjeknu v zápalu rozkoše. Pane bože, to je tak kurevsky dobrý pocit. Už jsem z toho i sprostá, Sakuro ty si takové prase, myslím si sama pro sebe.
"Líbí? A to ještě není všechno honey. Teď si uděláme dobře oba." postaví se, aby si sundal kalhoty, jeho kamarád je opravdu velký a netrpělivý, jakmile pásek z pasu jeho džínů vyklouzl, odhodil ho pryč, stejně tak, jako svoje kalhoty, jediné, co zbývalo, byly jeho boxerky, hmm…Kelvin Clein, chlapec má dobrý výběr, ale jinak zvlášť se s nimi nemazlil, sundal je a udělal přesně to, co s předešlým oblečením. To bylo poprvé, co jsem ho viděla v rouchu Adamovu, ale byl dokonalejší, než nějaký Adam, kde se na něj hraba. Ještě bych ráda dodala, že na jeho velikosti příroda nějak extra nešetřila. Tenhle sexy černovlásek si ani neumí představit, kolik kluků by pro takové tělo zabíjelo.
Popošel k šuplíku a z něj vytáhl krabičku kondomů, vzal jeden, zubama roztrhnul obal a nasadil si ho na celou délku.
Nadklonil se nademě a pomalu mi ho strčí do mojí kočičky. Obličej stáhnu do bolestivé grimasy. Sasuke si toho pochopitelně všimne.
"Jsi v pohodě Sakuro, jestli chceš, tak…" nedokonči větu, protože mu do ní skočím "To je v pořádku Sasuke, pokračuj…" pohladím krátce po tváři a pak dám ruku zase zpátky, chytnu se za prostěradlo a zatahám za něj, aspoň to mi tu bolest trochu zmírní.

Sasuke na mě chápavě zakývá hlavou a přilehne mě celou svou vahou, ale ne tak aby mě to bolelo. Začne se pohybovat sem a tam nejdřív pomalu, ale potom zrychlí tempo. Po pár minutách mě nějaká bolest úplně opustí a já si to začnu o to víc užívat.

"Jak sem si myslel honey, opravdu mám pocit, jako kdybys mi ho drtila." jeho poznámku nevnímám, protože z té neskutečné rozkoše nemůžu mluvit, můj hlas nahrazuje neustálé sténání, nikdy sem netušila, že to bude až tak intenzivní. Najednou udělám něco, co bych do sebe nikdy neřekla, zaryju se mu nehtama do zad a právě vzdychne i on.
"Kurva Sakuro…" doslova vykřikne vzrušeně, dělá mi radost, že i já pro něj můžu něco udělat. Vyhecuje se a otočí, čímž spočinu na čtyřech a znova pokračuje ve své práci. Ale u této polohy nezůstáváme dlouho. Zase ho ze mě vytáhne, sedne si do tureckého sedu a natáhne ke mně ruku, ať si na jeho kamaráda sednu, asi se nepoznávám, ale bez nějakého otálení to udělám, už jsme k sobě otočení face to face, asi milujeme pohled jeden na druhého, jinak si to vysvětlit nedovedu. Naše těla se přímo orosila potem a pleskala o sebe. Celým pokojem se rozléhalo mé hlasité sténání a Sasukeho hluboké vzdychání. Přirážel čím dál tím víc, po chvíli jsme se oba přiblížili k vrcholu a ve stejnou chvíli se udělali. Sasuke se svalil vedle mě a já svou hlavu zabořila do jeho hrudě.
"Byla jsi úžasná zlato. Miluju tě." pohladil mě po vlasech a věnoval mi do nich letmý polibek.
"Taky tě miluju Sasuke." lokty se nadzvednu, lípnu mu pusu na líčko, přemístím svou hlavu opět na jeho vypracovanou hruď a po té oba spokojeně oddychujeme.THE END
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Michyseji Michyseji | Web | 10. října 2015 v 10:32 | Reagovat

tak teda ja nemám slov :D ale vážne normálne som ostala v nemom úžase, skvelé popísané ja nemám, čo dodať toto preskočilo všetky moje očakávania v dobrom slova zmysle :D ak ešte môžem podotknúť mohla by si takéto poviedky pridávať častejšie kde je sasuke takýto je to celkom dobré :D

2 Misha Misha | E-mail | Web | 10. října 2015 v 10:33 | Reagovat

[1]: děkuju neskutecne si mě potěšila :3 no pokusim se ;)

3 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | 12. října 2015 v 19:59 | Reagovat

[1]: souhlasím ve všem :D a hlavně na tenhle styl udělat dílovku

4 Misha Misha | E-mail | Web | 12. října 2015 v 20:58 | Reagovat

[3]: uvidíme co se s tím dá udělat ;)

5 Azmaija Azmaija | Web | 16. října 2015 v 21:51 | Reagovat

Wow..vedeš na plní čáře...Lepší povídku jsem nečetla :3 škoda že je konec...jinak super dílek

6 Misha Misha | E-mail | Web | 18. října 2015 v 16:14 | Reagovat

[5]: je děkují moc mě to potěšilo :)

7 Aki Aki | E-mail | Web | 19. října 2015 v 12:52 | Reagovat

wau tak tomu hovorím ero poviedka. Úplné mega, luxusne, úžasná poviedočka.

8 Misha Misha | E-mail | Web | 19. října 2015 v 16:04 | Reagovat

[7]: díky :) ;)

9 Pariah Pariah | Web | 5. listopadu 2015 v 20:09 | Reagovat

Panečku co to tu nevidím....Sice jsem nečekala, že k tomu dojde tak rychle ale dost dobře napsané :-)Moje zvrhlá část chce další takovou povídku :-)

10 Misha Misha | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 15:57 | Reagovat

[9]: wow díky :)

11 Saky Saky | E-mail | Web | 25. listopadu 2015 v 1:06 | Reagovat

Prečítala som si to už, keď to vyšlo, ale až teraz som sa dostala k okomentovaniu. :/

Táto jednorázovka sa mi veľmi páčila, ako vždy, samozrejme. Misha, ja jedným slovom žeriem tvoje poviedky, neskutočne dobre sú spracované, skvelo sa čítajú a ani si nevieš predstaviť, aká som šťastná, keď tu vidím od teba niečo nové :) Dokonalosť :)

12 Misha Misha | E-mail | Web | 6. prosince 2015 v 15:13 | Reagovat

[11]: je děkuju to mě moc těší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama